Pogłębione płytki graniczne trzonów

Badanie kręgosłupa MR lędzwiowego wykazało lordoza L w znacznym stopniu wygładzona w pozycji badnia.pogłebione płytki graniczne trzonów L3,L4.L5-wariant budowy.cechy odwodnienia i dokanałowe uwypuklenia krążka międzykreglowego L5/S1 nie powoduje ucisku worka opony twardej.prosze o opinię i poradę dziękuję

Aleksander Ropielewski

Zniesienie lordozy fizjologicznej, której towarzyszą zmiany zwyrodnieniowe i uwypuklenie krążka międzykręgowego, które wymagają, w celu uniknięcia w przyszłości, komplikacji leczenia zachowawczego w postaci rehabilitacji.