Pogorszający się stan psychiczny zdrowia 80-latki

Witam. Moja 80 letnia Mama jest po miesięcznym pobycie w szpitalu w Drewnicy. Urojebia prześladowcze i nihilistyczne.Leczona pernazyną dawka dzienna 150 mg i convulexem 300 mg dziennie. Zabrałam ją na własną prośbę, stan zdrowia pogorszyl się juz w szpitalu, przestała chodzić, wymaga pampersa, jest otępiała i całkowicie bezwolna. Cały czas śpi. Budzę ją na jedzenie, picie .Odpowiada na pytania głównie nie wiem. Od 5 dni jest wdomu. nie chodzi i nie ma apetytu. Mieszkam poza Warszawą. Pomocy?

Witam,
powinna się Pani zgłosić z mamą do psychiatry lub do Poradni Zaburzeń Pamięci; myślę, że mama jest zbyt mocno przytłumiona po tych lekach, konieczna jest redukcja dawek.
pozdrawiam