Pogorszenie czucia w nogach po znieczuleniu zewnątrzoponowego

Witam .Mam pytanie odnosnie znieczulenia zewnatrzoponowego.. Jestem po endoprotezie biodrw wykonanej w sierniu 2014 roku. 1 marca wyrwalam sobie doslownie to biodro ze stawu. Bylo nastawione w tym wlasnie znieczuleniu ale od tego czasu stan moj sie bardzo pogorszyl.. Chodze o kuli bo zaczelam jakby tracic wladze w nogach.. Ide i jakby mi te nogi miekly i trace czucie.. Czy to moze byc od tego znieczulenia? Bardzo prosze o odowiedz Przed wypadkiem duzo cwiczylam a teraz nie moge

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do llekarza ortopedy. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.