Pogorszenie kondycji i osłabienie

Witam. Od dłuższego czasu pogorszyła mi się kondycja. Właściwie łapie krótkie zadyszki podczas wysiłku czego wcześniej nie miałem. Szybciej się męczę a podczas intensywnego wysiłku w ciągu dnia wieczorem nie mogę fotki zasnąć. Robiłem test wysiłkowy i wyszedł w porządku ekg również. Czy to jest spowodowane osłabieniem mięśnia sercowego i zrobić dalsze badania no echo serca?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję najpierw badania krwi: morfologia, tsh, glukoza, badanie ogólne moczu.
Pozdrawiam