Pogorszenie ostrości widzenia i męty w polu widzenia

Nie wiem co mi jest, mam jak by pogorszona ostrość widzenia, jak by podwójnie widzę np białe litery kontrastujące z czarnym tłem, jak patrze na światła, odchodzą od nich poświaty, rozmywają się. od czasu do czasu na oku pojawiają się białe paproszki rożnego rozmiaru, przemieszczają się wraz z mrugnięciem. Byłem u lekarza, stwierdził delikatne uszkodzenie rogówki. Mam podwyższone ciśnienie w oku ale nie wiem którym. Byłem uderzony 2 tyg temu Pisałem już tu, bardzo się boje, proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli nie będzie efektów zastosowanego leczenia to specjalista zleci dodatkowe badania oraz być może zmodyfikuje terapię.