Pogorszenie relacji z mężem

Witam mam wielki problem mam 2 dzieci syna 6letniego i córeczkę 1,5 z mężem przestało się układać ja jestem zmęczona on niczym się nie interesuje chciała bym rozwodu będzie je się ze sobie nie poradzę nie pracuje mieszkanie jest męża mam długi które zaciągnąć razem z mężem a teraz zostawia mnie z tym sama proszę o rade

Dzień dobry.

Jak rozumiem, chce Pani rozwodu, przy czym nie posiada Pani pracy i własnego mieszkania. Wspólnie z mężem jesteście natomiast "posiadaczami" dwojga dzieci oraz długów. Trudno w tej sytuacji poradzić coś konstruktywnego. Warto jednak pamiętać, że decyzja o rozwodzie - szczególnie wobec Pani niesamodzielności i braku zatrudnienia - uderzać będzie nie tylko w Panią, ale przede wszystkim w małe dzieci.
Jeżeli jednak pomimo powyższego, jest Pani zdeterminowana w sprawie rozwodu, wypadałoby poważnie pomyśleć o jego skutkach - zarówno emocjonalnych jak i finansowych i stosownie do przemyśleń podjąć jakąś decyzję - ze wszystkimi jej konsekwencjami.

Pozdrawiam.

Witam, proszę skorzystać z pomocy Ośrodków interwencji kryzysowej w Pani okolicy, są w nich zatrudnieni psychologowie, pracownicy socjalni, prawnicy. Otoczona zespołem specjalistycznej pomocy zwiększy Pani swoje siły do radzenia sobie z trudną sytuacja psychologiczną i socjalną w jakiej się Pani znalazła.Dzięki temu może uda się powoli wybrnąć z trudności.Pzodrawiam

Witam. Myślę, że przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, warto byłoby, aby poszukała pani pomocy rozmawiając z psychoterapeutą. On okaże pani pomoc, wsparcie i życzliwość. powodzenia