Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogorszenie relacji z żoną po ślubie

Witam. W jaki sposób mam dotrzeć do żony. Jesteśmy 5 miesiecy po slubie, przed ślubem było wszystko dla niej ważne dom ,rozmowa doslownie wszystko. Przed slubem byla zainteresowana kazda sprawa dotyczaca dom nawet moja. Wszystko padlo doslownie 12 godz. Przed slubem jak dopieła wszystkie swoje sprawy do konca. Nawet nie zainteresowala sie jak ja bede wygladac a.co dopiero jak ja sie czuje poprostu poszla spac. Od tego czasu doslownie robi wszystko za kare. Typu sprzatanie, gotowanie i rozmowa
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Jeśli spokojne rozmowy dotyczące oczekiwań i uczuć obydwu stron nie pomagają, a konflikty zaostrzają się - warto skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty par i małżeństw. Pomoże nie tylko lepiej rozumieć się nawzajem, ale także jasno komunikować realizować w małżeństwie. Zachęcam do działania zanim narastająca frustracja i oddalenie utrudnią rozwiązanie kryzysu.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Przede wszystkim rozmowa z małżonką! Może ktoś powiedział jej coś niemiłego? Może ta nowa sytuacja była dla niej wielkim stresem i zamiast podzielić się sutkami z Panem, zamknęła się na otoczenie? Kobiety trudno jest zrozumieć, ale ślub to poważna sprawa - proszę walczyć, bo warto! :)

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy