Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogorszenie samopoczucia i nastroju

Witam od jakiegoś czasu czuje się źle bardzo źle jakby uszko u mnie życie , jestem zdolowany , nie chce mi się nic , jestem zmęczony słaby i nie mam ochoty na seks co jest poważnym problemem u nas w związku . Zrobiłem sobie na necie testy na depresję i 3 razy pokazało ze mam głęboką depresję . Co mam zrobić żeby było lepiej bo coraz częściej zastanawiam się nad zrobieniem sobie krzywdy?
MĘŻCZYZNA, 33 LAT 12 miesięcy temu

Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?

Depresja bardzo utrudnia funkcjonowanie osoby w środowisku zawodowym, społecznym i prywatnym. Trzeba wiedzieć, kiedy jest moment na zgłoszenie się do specjalisty. O tym opowiada lekarz Zofia Antosik.

Witam
Polecam konsultacje u doświadczonego psychoterapeuty, który podejmie decyzje odnośnie dalszego postępowania. Jest to zbyt obszerny temat i odpowiedź na portalu niewiele pomoże.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta.
umów wizytę 0

Witam serdecznie,
Mówi Pan o trudnych sytuacjach z życia codziennego, czuje się zdołowany i nie ma na nic ochoty. Warto wiedzieć, że testy internetowe nie są diagnostyczne. To, co mogę zaproponować to skorzystanie z pomocy psychoterapeuty, który profesjonalnie podejdzie do sprawy. Dowie się Pan jakie są przyczyny obecnych trudności, pozna Pan lepiej swoje funkcjonowanie i będzie miał okazje je usprawnić.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety