Pogorszenie samopoczucia i nastroju

Witam od jakiegoś czasu czuje się źle bardzo źle jakby uszko u mnie życie , jestem zdolowany , nie chce mi się nic , jestem zmęczony słaby i nie mam ochoty na seks co jest poważnym problemem u nas w związku . Zrobiłem sobie na necie testy na depresję i 3 razy pokazało ze mam głęboką depresję . Co mam zrobić żeby było lepiej bo coraz częściej zastanawiam się nad zrobieniem sobie krzywdy?

Witam
Polecam konsultacje u doświadczonego psychoterapeuty, który podejmie decyzje odnośnie dalszego postępowania. Jest to zbyt obszerny temat i odpowiedź na portalu niewiele pomoże.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam serdecznie,
Mówi Pan o trudnych sytuacjach z życia codziennego, czuje się zdołowany i nie ma na nic ochoty. Warto wiedzieć, że testy internetowe nie są diagnostyczne. To, co mogę zaproponować to skorzystanie z pomocy psychoterapeuty, który profesjonalnie podejdzie do sprawy. Dowie się Pan jakie są przyczyny obecnych trudności, pozna Pan lepiej swoje funkcjonowanie i będzie miał okazje je usprawnić.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska