Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogorszenie samopoczucia po odstawieniu leków przeciwdepresyjnych

Lecze sie na depresje juz od roku. Teraz nie zadbalam o to by miec recepte no i leki mi sie skonczyly, a do mojego lekarza czeka sie na wizyte poltora miesiaca. Wiec ostatnie 7 dni bralam o polowe mniejsza dawke. Jednak juz od jakis 5 dni nie biore w ogole. Samopoczucie uleglo pogorszeniu, mysli samobojcze sie znacznie nasilily, poza tym inne objawy somatyczne. Kiedy moge sie spodziewac, ze mina mi te objawy zwiazane z ostawieniem lekow? Bo nie chce kontynuowac farmakoterapii
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie choroby afektywnej dwubiegunowej

Witam, nie powinno się samodzielnie odstawiać leków. Jeżeli do Pani lekarza czeka się długo może poszuka Pani innego lub skonsultuje się z lekarzem pierwszego kontaktu. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy