Pogorszenie samopoczucia po odstawieniu leków przeciwdepresyjnych

Lecze sie na depresje juz od roku. Teraz nie zadbalam o to by miec recepte no i leki mi sie skonczyly, a do mojego lekarza czeka sie na wizyte poltora miesiaca. Wiec ostatnie 7 dni bralam o polowe mniejsza dawke. Jednak juz od jakis 5 dni nie biore w ogole. Samopoczucie uleglo pogorszeniu, mysli samobojcze sie znacznie nasilily, poza tym inne objawy somatyczne. Kiedy moge sie spodziewac, ze mina mi te objawy zwiazane z ostawieniem lekow? Bo nie chce kontynuowac farmakoterapii

Witam,
nie powinno się samodzielnie odstawiać leków. Jeżeli do Pani lekarza czeka się długo może poszuka Pani innego lub skonsultuje się z lekarzem pierwszego kontaktu.
Pozdrawiam.