Pogorszenie samopoczucia po rozstaniu z dziewczyną

Witam. Od rozstania z była cos ze mną dzieje, nie moge na niczym sie skupić, nic mi sie nie chce, nic mi nie sprawia przyjemności nawet moje hooby.. zaniedbuje wszystko... nie chce mi sie z nikim rozmawiać, są chwile lepsze ale nie jest ich wiele.. non stop rozpamiętuje co było itd.. Zostałem praktycznie sam, mam mało znajomych i nie mogę wrócić do "siebie", albo spałbym cale dnie aleblo wcale, do pracy chodzę bo chodze ale tak naprawde mnie tam nie ma... trwa to juz 3 miesiące.. co mi jest?

Witam,
po rozstaniu zazwyczaj potrzeba trochę czasu, by odzyskać równowagę. Czas ten jest różny i zależy od wielu czynników. Objawy, które Pan opisuje świadczą o kryzysie w którym się Pan znalazł. Zachęcałabym do wizyty u psychoterapeuty.
Pozdrawiam