Pogorszenie się samopoczucia po zastosowaniu Telfexo

Na objawy alergii dostałam lek Telfexo(120mg/noc) od 22.03 i po 3dniach odstawiłam ze względu na gwałtowne pogorszenie się samopoczucia. Pojawiły się nieustanne zawroty głowy z mdłościami nasilające się przy poruszaniu głową, poczucie dezorientacji, senność i zmęczenie. W kolejne dni już bez leku utrzymywały się nieustanne zawroty głowy i mdłości, a 26.03 nagły silny ból głowy. Od dwóch dni utrzymują się lżejsze pojedyncze zawroty. Kiedy to minie? Lekarz rodzinny dał 2-3dni, a to nie mija...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Objawy powinny ustąpić tak jak powiedział lekarz po około 2-3 dniach. Jeśli nie ustępują proszę ponownie skonsultować się z lekarzem, który ponownie Panią zbada. Umożliwi to pokierowanie dalszym postępowaniem.