Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogorszenie się samopoczucia po zastosowaniu Telfexo

Na objawy alergii dostałam lek Telfexo(120mg/noc) od 22.03 i po 3dniach odstawiłam ze względu na gwałtowne pogorszenie się samopoczucia. Pojawiły się nieustanne zawroty głowy z mdłościami nasilające się przy poruszaniu głową, poczucie dezorientacji, senność i zmęczenie. W kolejne dni już bez leku utrzymywały się nieustanne zawroty głowy i mdłości, a 26.03 nagły silny ból głowy. Od dwóch dni utrzymują się lżejsze pojedyncze zawroty. Kiedy to minie? Lekarz rodzinny dał 2-3dni, a to nie mija...
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czepiec Hipokratesa

Czy wiesz, jak sprawnie opatrzyć głowę? Lekarz Łukasz Dubielecki prezentuje wykonanie czepca Hipokratesa. Zapoznaj się z naszym filmem instruktażowym.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Objawy powinny ustąpić tak jak powiedział lekarz po około 2-3 dniach. Jeśli nie ustępują proszę ponownie skonsultować się z lekarzem, który ponownie Panią zbada. Umożliwi to pokierowanie dalszym postępowaniem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy