Pogorszenie się stanu psychicznego po rozwodzie

Dzien dobry. mieszkam w wielkiej brytani od 8 lat, jestem w trakcie rozwodu i moj stan psychiczny jest coraz gorszy. Nie mam siły i energii do życia, w wolnym czasie bardzo trudno zmusić mi się do zrobienia czego kolwiek. nie potrafie miec spokojnej glowy, zadreczam sie wszystkimi mozliwymi problemami, jestem bardzo strachliwy, staram sie z tym walczyc od kilu miesiecy ale jest ciezko. Raz lepiej raz gozej, wysiłek fizyczny bardzo pomaga, ale to wszystko mało. jak moge zdiagnozować co mi dolega

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza