Pogorszenie słuchu po pobiciu

Mam pytanie. Jaki czas temu zostalem pobity. Po bojce mialem pogorszony sluch. Bylem leczony sterydami, tlenem pozniej jeszcze komora hiperbaryczna. Sluch sie polepszyl, ale za to zaczelo mi trzeszczec w uchu, szczegolnie przy niskich dzwiekach. Po urazie glowy nie mialem robionej tomografii glowy ani nic takiego. Laryngologowie raczej juz nie pomoga, poniewaz bylem tez w Kajetanach. Powinienem udac sie do neurologa? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
zaburzenie słuchu po urazie może świadczyć o uszkodzenie nerwów, czy struktur ucha środkowego/wewnętrznego. W tym wypadku, jeśli laryngolodzy wykluczyli zaburzenia laryngologiczne konsultacja neurologiczna jest najlepszym rozwiązaniem, konieczne mozne się okazać mimo wszystko wykonanie Tomografii Komputerowej głowy.