Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogorszenie stanu cery podczas stosowania Atywia

Witam, jestem po 3 opakowaniu tabletek Atywia. Aktualnie mam przerwę i krwawienia. Tabletki miałam brać na poprawę cery i w celach antykoncepcyji jednak stan cery znacznie się pogorszył, do tego mam często mdłości, zmienne nastroje, migreny i osłabienie organizmu, chce zmienić tabletki. Na wizte pewnie będą terminy w trakcie jak powinnam zacząć kolejne opakowanie, brac dalej czy przestać? I kiedy będę mogła zacząć brać nowe tabletki? Pytanie jeszcze czemu te tabletki robią mi takie szkody?
KOBIETA, 22 LAT 12 miesięcy temu

Aktywność fizyczna w ciąży

Czy kobieta w stanie błogosławionym musi rezygnować z aktywności fizycznej? Na jaką aktywność można sobie pozwolić? Na ten temat wypowiada się Martyna Wojciechowska.

Lek. Aleksandra Witkowska Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Proponuję na razie na czas oczekiwania na wizytę nie przyjmować już kolejnego opakowania jeśli są takie efekty niepożądane.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety