Pogorszenie stanu depresji pomimo stosowania Fluoksetyny

Fluoksetyne biorę 4 tyg. Najpierw 20mg, po tyg.40 mg. Czyli 3 tygodnie biorę dawkę 40 mg.ile czekać na pierwsze efekty? Czy one przyjdą? póki co jest pogorszenie depresji, ale doktor mnie na to przygotowal,Uprzedził o skutkach ubocznych. 3 tyg i brak poprawy nie znaczy że lek nie zadziała i trzeba jeszcze zaczekać? Mam wątpliwości,ale nie chce się całkiem poddawac....

Jeśli ma Pan wątpliwości, warto skonsultować się ze swoim lekarzem. Wspólnie zdecydujecie o cierpliwości i kontynuacji lub zmianie w farmakoterapii.