Pogorszenie stanu psychicznego i fizycznego po poronieniu

Witam, pół roku temu poroniłam. mam wrażenie,że moje zdrowie psychiczne jak i fizyczne strasznie szfankuje.lecze sie na nerwice do tego doszły problemy z kręgosłupem. mam też guzki w lewej piersi , które strasznie bolą przed miesiączką. Lekarz zlecił usg. ogólnie mam juz trójkę dzieci, nigdy nie miałam problemów we wczesniejszych ciążach. Nie wiem czy najlepszym wyjsciem z tego wszystkiego było by zajście w kolejną ciążę.Bardzo martwią mnie te wszystkie dolegliwości.proszę o odp, pozdrawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec....zamiast kolejnej ciazy polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Zachęcam do kontynuowania doagnostyki, która pozwoli wykluczyć niektóre choroby lub zdiagnozuje i da szanse na odpowiednio wczesne leczenie.
Dodatkowo warto podjąc psychoterapię, która pozwoli zrozumieć emocjonalne przyczyny lęku i nerwicy, przepracować traumę utraty dziecka, a także odbudować poczucie bezpieczeńśtwa oraz wartości.