Zapytaj lekarza

1 , 0 1 8 , 6 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogorszenie stanu skóry po zastosowaniu antybiotyku Damelium

Witam, od 5 tygodni zażywam antybiotyk na trądzik Damelium. Nie zauważyłem żadnej poprawy, wydaje mi się nawet, że stan mojej skóry się pogorszył. Pojawiło się więcej wyprysków. Miejscowo stosuję na przemian Klindacin T, Duac i Acnelec. Czy powinienem zmienić antybiotyk?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

To normalne ,że w pierwszej fazie leczenia po zastosowaniu leku skóra zaczyna się oczyszczać i chwilowo wygląda gorzej, oczyszcza się. Czy do stosowanych preparatów zastosowano leczenie peelingami medycznymi?

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy