Pogorszenie stanu zdrowia od momentu ostatniej serii lekarstw na białaczkę

moja dziewczyna jest chora na bialaczke jest po chemi przeszczepie wlasnych komorek bierze lekarstwo teraz wlasnie je konczy brac 6 miesiac i nagle zaczelo sie pogarszacz jej stan od momentu ostatniej seri lekarstw

Witam. Białaczka jest chorobą labilną, przebiegającą z okresami zaostrzeń i remisji. Kluczowe w tym momencie jest wykonanie badań krwi i kontynuacja celowanego leczenia pod kierunkiem hematologa.