Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogorszenie stanu zdrowia po zażyciu Unidox

Witam,czy jeśli dziś syn o 13 przyjął antybiotyk unidox to jest możliwe ze jego samopoczucie uległo pogorszeniu??Zagoraczkowal, kaszel sie nasilił i ogólnie złe sie czyje,dzięki za info,pozdrawiam
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Aleksandra Witkowska
79 poziom zaufania

Jeżeli wiąże Pani te dolegliwości bezpośrednio z przyjęciem antybiotyku to jest to możliwe, że to reakcja alergiczna/nietolerancja. Warto byłoby skonsultować się z lekarzem który zalecił to leczenie aby je zmodyfikował. Kolejnych dawek nie należy w takim przypadku przyjmować.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy