Pogorszenie wzroku - co robić?

Wczoraj mój lekarz rodzinny stwierdził u mnie wirusa, który spowodował zaburzenia żołądkowe, ale co dziwne, boli mnie również głowa, a w prawym oku pojawił się jakiś dziwny zielonkawy owal, który zamazuje mi obraz. Mam również lekkie zawroty głowy i nie wiem, czy nie bolą mnie zatoki przynosowe.

ponad rok temu

Dzień dobry,

podawane objawy mogą sugerować wirusową gorączkę gardłowo-spojówkową, aczkolwiek do potwierdzenia rozpoznania konieczny jest szczegółowy wywiad i badanie okulistyczne z oceną węzłów chłonnych przyusznych. W niektórych przypadkach towarzyszy zapalenie rogówki.
Sugeruję udanie się do lekarza okulisty, który po badaniu określi leczenie w zależności od stanu miejscowego i funkcji.

Pozdrawiam serdecznie