Pogorszenie wzroku i bóle stawów po leczenie boreliozy

Dzień dobry. Mam na imię Tomasz, jestem45 latkiem. Przeszedłem boreliozę, leczenie polegało oczywiście na stosowaniu antybiotyku. Nie wiem czy to przypadek, ale bardzo pogorszył mi się wzrok( nie widzę ostro), jednak niepokoi mnie coś innego. Czuję czasem ból we wszystkich stawach, każdy ruch to charakterystyczny trzask w kręgosłupie, dłoniach, kolanach, czy obrocie głowy. Zaczynam bać się podnieść cięższej rzeczy. Nadto boli serce i głowa. Uprzejmie proszę o radę. Pozdrawiam Tomasz

Witam. Sugeruję kontrolę u lekarza specjalisty chorób zakaźnych - zleci stosowne badania w celu wykluczenia przyczyny w postaci wznowy boreliozy