Pogorszenie wzroku od momentu przyjmowania leku Asentra na nerwicę

Witam, od 4 dni przyjmuję lek na nerwicę - Asentra 50 mg. mam od tego czasu problemy z widzeniem, wzrok znacznie mi się pogorszył. czy ten objaw zniknie podczas stosowania leku czy dopiero po jego odstawieniu?

Magdalena Mroczek

Problem z widzeniem nie jest opisywany jako działanie niepożądane tego leku. NAleży skonsultować się z lekarzem, który zlecił przyjmowanie leku, który zadecyduje czy odstawić lek.

Witam,

Najlepiej będzie, jak skontaktuje się Pani z lekarzem psychiatrą, wtedy uzyska Pani fachową informację nt. efektów ubocznych leku. Być może objaw o którym Pani pisze nie jest bezpośrednio związany z zażywaniem leków i warto by było skonsultować się z okulistą.

Pozdrawiam
Ewa Czernik