Pogorszenie wzroku przy terapiii Izotekiem

Witam, jestem obecnie w czasie (2 miesiac) terapii Izotekiem - dawka 20mg. Pogorszył mi się wzrok - mianowicie często muszę mrużyć oczy by coś zobaczyć, są objawy krotkowzroczności. xle też reagują na światło słoneczne. Jestem umówiona do okulisty jednak czy powinnam już teraz odłożyć lek czy może te objawy miną po jakimś czasie i nie powinnam przerywać kuracji?

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy niepożądane kuracji. Sugeruję odstawienie leku.

Pozdrawiam.