Pogorszenie wzroku u młodego chłopaka

witam. w ostatnim czasie zauważyłem że pogaarsza mi się wzrok, jestem młodym chłopakiem 24 lata, wysportowanym, w ostatnich 3 latach zaniedbałem się nieco, tzn. przestałem jeść mięso i produkty pochodzące ze reżimowego howu. w ostatnich kilku miesiącach pojawiły się kreski i punkty na obrazie widzianym z lewego oka, bardzo mnie to niepokoi. pół roku temu przechodziłem w ciągu 3 miesięcy 3 raz badanie wzroku.raz doktorka długo świeciła mi w lewe oko, jasnym swiatlem

Witam ma Pan w lewym oku męty w ciele szklistym. Jest to raczej objaw niezależny od diety. Natomiast warto by było zbadać siatkówkę. Wysiłek fizyczny może nasilać takie objawy np.siłownia. Pozdrawiam serdecznie