Pogrubiałe więzadła, zmiany ogniskowe i podejrzenie atypowego naczyniaka w wyniku MR kręgosłupa lędźwiowego

MR kręgosłupa lędżwiowego złe wyniki, przepukliny,wypuklny,pogrubiałe wiązdła0,9cm2,o wym ap17mm.zmiany ogniskowe9mm,niewielkie zmiany obrzękowel4,l5.moga odpowiadac atypowemu naczyniakowistożek rdzenia bez ewidentnych zmian,nerki widoczne przestrzeniepłynowe,-torbiele,około miedniczkowe..co mam robić gdzie się udac.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opis badania wskazuje na liczne zmiany w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. W celu pełnej interpretacji konieczne jest badanie lekarskie. Powinna Pani udać się na konsultacje neurochirurgiczną. Dodatkowo stwierdzono zmiany w obrębie nerek. Warto skonsultować się ze specjalistą nefrologiem, który oceni funkcję nerek.