Pogrubienie na pępowinie w 9 tygodniu ciąży

W 9 tyg ciazy na usg ginekolog zaznaczył pogrubienie ( grubsza w jednym miejscu ) na poczatku pepowiny? Dziecko rozwijalo sie prawidlowo, mierzylo 2,63 cm z bijacym serduszkiem nawet machało raczkami. Czy to moze byc supeł na pepowinie? Jakie powinnam podjac dalsze ewentualne badania? W 12 tyg ciazy bede miala usg. Co moze powodowac taka "nieprawidlowosc"? Ginekolog stwierdzil ze nie jest to wiadomosc ze teraz nie mam nie spac po nocach i mam to kontrolowac. Czy jest czym sie martwic. Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Nie wiem czym było owe pogrubienie, a bez tej informacji nie jestem w stanie powiedzieć czy jest to powód do niepokoju.