Pogrubienie tkanki chłonnej nosogardła grubości do 12 mm

Bardzo proszę o interpretację wyniku. Syn 3,5 roku miał robiony rezonans i przy okazji wyszło takie coś: pogrubienie tkanki chłonnej nosogardła grubości do 12 mm, zgrubienia błony śluzowej prawej zatoki szczękowej. Syn od roku z małymi przerwami ma katar o przeróżnej konsystencji. Ostatnio mówi, że ma zapchany nos a aspiratorem nie mogę nic ściągnąć. Z góry dziękuję. Kamila

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u lekarza otolaryngologa dziecięcego celem pogłębienia diagnostyki. Pozdrawiam