Pogrubiona błona śluzowa po zabiegu prostowania przegrody nosowej

w XI 2014 miała prostowaną przegrodę nosową i usunięte torbiele w prawej zatoce szczękowej od tego czau nie czuję się najlepiej w II 2016 miałam TK zatok i jest pogrubiała błona śluzowa do 11 mm i skrzywienie kostne przegrody nosa czy coś z tym zrobić? ciągle mam wrażenie jak bym coś miała w nosie, okropne uczucie

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z laryngologiem. Takie skrzywienie przegrody nosa utrudniające drożność zapewne będzie wymagało skorygowania, aby nie dochodziło do obrzęku śluzówki.