Pogrubione ściany jelita w USG jamy brzusznej

Witam mam pytanie odebrałam wynik usg jamy brzusznej mam Ww zastępnicy i początkowym odcinku esicy pogrubienie sciany 8-9 mm co to oznacza bardzo dziekuje za odpowiedz czy to coś bardzo powaznego .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.