Pojawiające się mleko w piersiach po zatrzymaniu karmienia

witam,mam takie pytanie! nie karmie piersia juz ponad dwa lata I jeszcze pojawia mi sie biale mleko w jednej piersi,zrobilam badania takie jak estrogen,caytologie plynu ktory wydziela mi sie z piersi(mleko)I wszystko jest w normie,czy wystepuje w moim przypadku zwiekszone ryzyko zachorowania na raka piersi w moim przypadku?bardzo wdzieczna bylabym za odpowiedz,dziekuje I pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami należy udać się do lekarza ginekologa. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć. Być może będzie konieczność oznaczenie poziomu prolaktyny.