Pojawiające się nagle przyspieszone bicie serca, uczucie gorąca z tyłu głowy

Witam.Problem mój to uczucie gorąca z tyłu głowy pojawiające się nagle przyspieszone bicie serca ,nagle jakbym słabła,jest to męczace kiedys pojawiało sie to raz na pół roku teraz 3 razy w tygodniu,wykonałam TSH jest 2.14 U/ml lekarz mówi ze ok ,a ja ciagle żle sie czuję,łydki ciagle jakby nie moje lekarz stwierdził,że od kręgosłupa,mam 47 lat juz nie wiem o jakie badania prosić ,co jest przyczyną zrobione usg tętnic szyjnych są ok ,uderzeń gorąca nie mam .Jakie badania wykonac ?Prosze o poradę

Jeśli odczuwa Pani zmiana rytmu serca należałoby w tej kwestii na pewno skonsultować się z kardiologiem. Zapewne konieczne okaże się wykonanie EKG być może także echo serca oraz badanie holterowskie. O wszystkim zadecyduje kardiolog po bezpośrednim badaniu.