Pojawiające się sińce na udach i chroniczne zmęczenie

Mam 35 lat od pewnego czasu robiom mi sie since na udach do tego czuje sie caly czas zmenczona bez zil oblewajom mnie bardzo poty jestem spionca zastanawia mnie jedna zecz 3 lata temu urodzilam synka i zaczely mi penkac zemby i co po usunienciu zemba na drugi dzie musialam isc spowrotem do dentysty bo zbierala sie ropa w ranach i robily sie stany zapalne i lekarz spytal mnie czy ja na cos horuje .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki, tj. zebrania pełnego wywiadu, zbadania Pani oraz wykonania badań dodatkowych. Koniecznie proszę zatem nie bagatelizować problemu, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.