Pojawiające się zmarszczki u 21-latki

Mam 21 lat i problem ze zmarszczkami. Posiadam już chyba wszystkie możliwe rodzaje ,pod oczami, na nosie czole wokół ust, kiedyś jeszcze zanikały a teraz są trwałe.W ostatnim czasie zrobiło mi się pionowe wgłębienie w czaszce na czole w którym robi się ogromna zmarszczka.Do jakiego lekarza mam się udać z tym wgłębieniem?Mój lekarz rodzinny odpada, potrafi tylko wyśmiać takiego problemy. Nie da się z nim dogadać, twierdzi ze inni mają gorsze problemy. Natomiast mnie te wgłębienie załamało .

Witam

Prawdopodobnie zmarszczki, które Pani opisuje są związane z nadmierną pracą mięśni mimicznych twarzy. Najlepszym adresem będzie gabinet dobrego lekarza medycyny estetycznej, który fachowo doradzi, jakie zabiegi dobrać, aby spowolnić ich powstawanie.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Witam aby zniwelować zmarszczki, należy udać sie do lekarza medycyny estetycznej.Lekarz na konsultacji obejrzy zmiany , zbada skórę oraz dobierze odpowiedni dla niej zabiegi aby zniwelować zmarszczki. Najczęściej stosowanymi zabiegami u młodych osób na zniwelowanie zmarszczek jest botox oraz kwas hialuronowy oraz mezoterapia.