Pojawiajace się żylaki na kończynach dolnych u 17-letniej córki

Witam mam pytanie, u mojej 17 letniej córki zaczynają się pojawiać żylaki na kończynach dolnych nad mienian ,że nie jest osobą otyłą jest szczupła wysportowana zaniepokojona mama Beata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należałoby wdrożyć profilaktykę powstawania oraz ewentualne leczenie istniejących żylaków. Wskazana jest wizyta u chirurga naczyniowego.