Pojawianie się czyraków w okolicy intymnej oraz ropna wydzielina z nosa

Witam mam czyraki a nawet 2 jeden juz per a drugi jest w fazie dojrzewania w okolicach intymnychych pojecia mi sie co dziennie ropna widzieli na z nosa bo la mnie stawy czy to ma jakakolwiek zwiazek co mam zrobic i do kogo sie udac

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza POZ i prawdopodobnie antybiotykoterapia