Pojawianie się kaszaków na całym ciele

Witam.mam taki problem robia mi się kaszaki na całym ciele od kosci ogonowej po czubek glowy.sa bardzo bolesne i mam je już sporo lat wchloniaja się a potem znowu miejsca tylko nieraz zmieniają.na kosci ogonowej miałem już usuwany i na razie luuz.ale najbardziej denerwujące są na głowie i tam gdzie się pojawiają to po paru miesiącach wlosy slabna i się mocno przerzedzają normalnie już wylysialy jestem a 29L.by było nieporozumień w diagnozie jestem tetraplegikiem od 10 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję wykonać konsultację chirurgiczną lub dermatologiczną. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.