Pojawienie się bólu lewego barku

Witam serdecznie. Mam na imię Adam. Od kilku miesięcy pojawił się u mnie okropny ból lewego barku.Ból jest tak silny że trudno mi cokolwiek cięższego unieść,w nocy nie mogę spać na lewym boku. Dodatkowo z różnymi przerwami pojawia się ból nadgarstka,jest tak silny i niespodziewany że czasami aż krzyknę.Później znika i znów się pojawia.Mam 48 lat.Zażywam leki przeciwbólowe najczęściej Nimesil, jednak pomaga w ograniczonym stopniu.Bardzo proszę o pomoc.Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie wiem czy rozpoczął Pan już diagnostykę tego bólu, ale warto byłoby wykonać rtg barku, kręgosłupa, morfologię crp i być może udać się do ortopedy lub reumatologa.
Pozdrawiam