Pojawienie się czarnego, bolesnego guzka na czole

Mam problem , w jeden dzien pojawiło mi sie coś na czole. W pierwszym momencie myślałem ze to nic takiego ,wiec zaczalem troszeczkę wyciskać. Teraz zrobilo sie takie wieksze ,czarne i boli gdy dotykam :( co to moze byc ? Proszę o pomoc !!!

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby pomoc cos wiecej powieddziec. proponuje udac się do lekarza rodzinnego.