Pojawienie się czerwonej krostki na udzie

Witam! Mam 20 lat i zastanawia mnie czerwona krostka na moim udzie, średnicy około 1 cm. Mam ją od mniej więcej roku,ale nie powiększa się i nie zmienia. jedynie podczas kąpieli robi się bardziej czerwona, ale to chyba normalne że pod wpływem ciepła tak się dzieje. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizytę u dermatologa celem oceny powyższej zmiany. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.