Pojawienie się krostek w okolicy ust u dziecka

Witam, prosze o podpowiedz co moze byc mojemu 4 letniemu synokowi. Od poniedzialku pojawily sie krotki w okolicy ust Krotki prawdopodobnie bolą Po 3 dniach zauwazylam wysiek z krostek , Dzis wyglada to jakby gorzej , w krostek zrobily sie otwarte rany a nie ktore krotki powysychaly i luszczy sie skora .

Milena Lubowicz

Proponuję udać się z dzieckiem do pediatry, gdyż bez zbadania syna trudno cokolwiek powiedzieć.
Pozdrawiam