Pojawienie się miesiączki 10 dni po jej zakończeniu

Czym może być spowodowane pojawienie się miesiączki 10 dni po jej zakończeniu. (29.09-02.10 krwawienie i 13-16 kolejne). Czy zażycie tabletki "po" 29.08. może mieć jakiś na to wpływ. Zaznaczę tylko, że po zażyciu tej tabletki poprzednie okresy występowały regularnie czyli 03.09 i 29.09

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.