Pojawienie się niepokojącego guzka pod pachą

dwa dni temu pod pacha wyczulam nieduze zgrubienie. Skora w tym miejscu nie byla uszkodzona, zgrubienie nie bolalo i nie bylo widoczne golym okiem. Wczoraj zgrubienie zmienilo sie w nieduzy guzek na powierzchni skory i bolalo przy dotyku. Dzisiaj guz jest wielkosci sliwki mirabelki i boli caly czas, a przy dotyku odczuwam ogromny bol. Co to moze byc?

Witam , nie istnieje diagnostyka oraz stawianie rozpoznań przez internet -na odległość!!! Proszę zgłosić się do chirurga lub chirurga onkologa w celu obejrzenia zmiany dermatoskopem i podjęcia decyzji co do dalszego postępowania!!! z.żurawski