Pojawienie się nowych pieprzyków na skórze ciała

Niedawno zauważyłam na ciele wysyp wielu pieprzyków, niestety kiedyś często chodziłam na solarium, zauważyłam że 3 moje pieprzyki mają dziwny kształt, jeden kiedy zrobiłam zdjęcie w powiększeniu jest jakby cielisty a przy brzegu ma czarne kropeczki, kiedy patrzę z daleko wygląda jak normalny okrągły pieprzyk, czekam na wizytę u dermatologa ale jestem przerażona, pieprzyków mam bardzo dużo, czy morfologia, ob, crp w normie oznacza że gdyby to był rak nie ma żadnych przerrzutów?

Znam we Wrocławiu wielu kolegów , którzy potrafią dermatoskopowo ocenić zmiany skórne . Jeśli chciałaby Pani przyjechac do W-wy na ul, Mokotowską 15 (przy pl.Zbawiciela,metro Politechnika) - to zapraszam do mnie , tel.rej.223314140, zbigniew żurawski