Pojawienie się pęcherzyka żółtkowego w ciąży

W 9 tyg.ciąży lekarz na usg stwierdził - pęcherzyk ciążowy 23mm* 19 mm, pęcherzyk żółtkowy YS 5 mm,bez widocznych zarysów zarodka. Dostałam skierowanie do szpitala. Bardzo się bałam, nie chciałam jechać. Nie wiedziałam jednak jak będzie to przebiegać, czy mogę długo czekać w domu. Za dwa dni pojechałam na zabieg. Jestem w domu, ale od 4 tygodni ciągle płaczę, że powinnam poczekać w domu,aż sama zacznę krwawić, może zarodek by się jeszcze pojawił. Jak długo mogłam czekać,czy mogłoby się coś stać.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji niestety sprawa była przesądzona. Czasami ciąża nie rozwija się prawidłowo. Nie oznacza to jednak iż nie można starać się o kolejną.