Pojawienie się pęcherzyka żółtkowego w ciąży
W 9 tyg.ciąży lekarz na usg stwierdził - pęcherzyk ciążowy 23mm* 19 mm, pęcherzyk żółtkowy YS 5 mm,bez widocznych zarysów zarodka. Dostałam skierowanie do szpitala. Bardzo się bałam, nie chciałam jechać. Nie wiedziałam jednak jak będzie to przebiegać, czy mogę długo czekać w domu. Za dwa dni pojechałam na zabieg. Jestem w domu, ale od 4 tygodni ciągle płaczę, że powinnam poczekać w domu,aż sama zacznę krwawić, może zarodek by się jeszcze pojawił. Jak długo mogłam czekać,czy mogłoby się coś stać.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W tej sytuacji niestety sprawa była przesądzona. Czasami ciąża nie rozwija się prawidłowo. Nie oznacza to jednak iż nie można starać się o kolejną.