Pojawienie się pokarmu w lewej piersi

Witam. Mam problem z karmieniem dziecka. Moja córeczka nie lubi pic z lewej piersi przez to prawie całkiem zanikł mi pokarm w niej , przez co lewa pierś jest mniejsza. Chciałabym jak najdłużej się da karmić. Czy jest jeszcze szansa aby w lewej piersi pojawił się znów pokarm? Jeśli będę ściągać pokarm laktatorem lub próbowac od czasu do czasu przystawiać córkę to znów się pojawi. pozdrawiam Magda

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli będzie Pani próbować odciągać pokarm laktatorem lub przystawiać córkę do lewej piersi to pokarm powinien ponownie się w niej pojawić.