Pojawienie się pustego pęcherzyka ciążowego u 32-latki

Witam mam ogromną prośbę o odpowiedź ostatnia miesiączkę miłałam 23.12.2013 test pokazał 2 kreseczki zrobiłam betę 4 lutego i wynik 1309 mIU/ml poszłam do mojego ginekologa 10.02 zrobił USG dopochwowe i wysz,ło że pojawił sie pęcherzyk ciążowy 1,4cm ale pusty w srodku lekarz kazał przyjśc na na stepna wizytę 24.02 i wtedy może będzie widać zarodek przeszłam już cp i boję się że mogę że i tym razem moze być coś nie tak :( pozdrawiam

Witam! W tak wczesnej ciąży pęcherzyk ciążowy może nie być jeszcze dobrze widoczny w związku z czym konieczne jest powtórzenie badania. Proszę pozostać pod stałą opieką ginekologa.