Pojawienie się swędzącej wysypki na ręce

Witam,około 3 tygodnie temu pojawiła mi się wysypka na lewej ręce, nie swędzi,zbytnio się dalej nie roznosi bo jest tylko po zewnętrznej stronie nadgarstka i troszeczkę wyżej.jest to dosłownie skupisko. Jeżeli jest nasilone można wycisnąć z nich rope jeżeli łagodne to są wklesnięte pod skóre ze nie są odczuwalne ale je widać, zaczerwienie oraz jakby sine. poproszę o radę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Opisane zmiany najpewniej mają jednak tło alergiczne. W celu potwierdzenia diagnozy oraz wdrożenia leczenia sugeruję konsultację z lekarzem POZ.