Pojawienie się świeżej krwi miesiąc po wycięciu ropnia odbytu

Miesiąc temu miałem pod narkozą wycinany i czyszczony ropien odbytu - był duży i na drugi dzień wyszedłem do domu.. Miałem dwie kontrole w przychodni i w/g chirurga jest wszystko w porządku. Do dziś zmieniam gaziki jałowe bo ciągle leci ropa.. Niestety od dwóch dni zaobserwowałem krew świeża przy wycieraniu się papierem gdy oddam stolec. Nic nie boli mnie ale czy takie objawy leczenia mogą być? Czy to normalne? Strasznie długo to się goi . Ogólnie problemów z opróżnianiem nie mam Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, ropnie odbytu mogą mieć różną lokalizację względem tkanek odbytu, nie wiem jaki występował u Pana... Konieczna wizyta u lekarza.