Pojawienie się twardego guzka na kości potylicznej

Witam , ostatnio na kości potylicznej przy samym dole już jak kark , pojawiła mi się twarda kulka . Nie rusza sie , nie boli przy nacisku. Czasami odczuwam ucisk w tej części. Mam problemy z pamięcią , muszę siąść i pomyśleć co wczoraj robiłem. Zaczęły się lekkie problemy ze wzrokiem , mroczki , czarne plamki i wrażenie jakby oczy nie nadążały za szybko poruszającymi się obrazami. Czas oczekiwania na tomografie/rezonans 180 dni ;( Martwię bo niedługo szkoła a problemy z pamiecią beda dokuczliwe

Witam!
Proszę się skontaktować z chirurgiem. Wypowie się nt..guzka. W razie potrzeby.skieruje Pana na dalszą diagnostykę. Proszę nie zwlekać z wizytą u.specjalisty.
Pozdrawiam, życzę powodzenia..JPluta