Pojawienie się zakrzepicy po operacji usunięcia prostaty

dzień dobry, Mój tata (lat 60) w sierpniu miał operację usunięcia prostaty (rak złośliwy Gleason 3 4, scyntografia przed operacją ok,).Po operacji badania histopatologiczne super. Lekarz stwierdził,że tata wygrał milion w lotka. Pojawiła się zakrzepica w lewej łydce , tata przyjmuje Xarelto. Miał 3 dni temu badanie PSA -wynik0,48. Lekarz stwierdził,że badanie trzeba powtórzyć. Co to wszystko oznacza? czy coś się dzieje złego. Tata był też ostatnio przeziębiony i brał jakiś antybiotyk

Lek. Artur Jeliński Urolog

Nieznajac i niebadajc pacienta nikt nieudzieli odpowiedzi,zroci do lek prowadzacego musi pan